„Masterchef 2” w TVN

TAGI: tvn, tvn hd, masterchef

Pierwsza edycja niezwykłego programu, zgodnie z popularną maksymą „przez żołądek do serca”, zyskała ogromną sympatię widzów. Książka zwyciężczyni programu – Basi Ritz stała się bestsellerem, a pozostali uczestnicy świetnie radzą sobie na rynku gastronomicznym.

O tym, kto zostanie nowym Mistrzem Kuchni i czyja receptura okaże się przepisem na sukces, zdecyduje jury: Magda Gessler – najsłynniejsza polska restauratorka, Anna Starmach – absolwentka słynnej szkoły kucharskiej „Le Cordon Bleu” w Paryżu i prowadząca program „Pyszne 25” w TVN Style oraz Michel Moran – szef kuchni jednej z najlepszych polskich restauracji „Bistro de Paris”, rekomendowanej przez przewodnik Michelin.

Program „MasterChef” to niezwykłe widowisko, w którym pasjonaci gotowania przygotowują swe popisowe dania i poddają ostrej krytyce profesjonalnego jury. Wielu kucharzy – amatorów bierze udział w castingach do programu. Jednakże tylko 14 najlepszych otrzyma szansę by walczyć o tytuł MasterChefa, 100 tysięcy złotych i własną książkę kucharską.


Premiera w niedzielę, 1 września o godz. 20:00

2013-08-30 08:19:00 - Mariusz Pałaszewski